Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

             Tepelná čerpadla jsou k životnímu prostředí mnohem ohleduplnější než jiné zdroje tepla. Jejich používáním se výrazně snižují emise skleníkových plynů a dalších škodlivin. Hlavním důvodem pro koupi tepelného čerpadla jsou peníze, které ušetříte na provozu Vašeho domu. Ceny energií v posledních letech rostou neúměrně nahoru a jedinou obranou proti vysokým platbám za plyn nebo elektřinu je snížení své závislosti na monopolních dodavatelích těchto energií. Tepelná čerpadla jsou skvělou příležitostí jak tohoto cíle dosáhnout. Peníze, které zaplatíte za tepelné čerpadlo se Vám při současných cenách energií velmi rychle vrátí zpět na dosažených úsporách.

Tepelná čerpadla vzduch voda

            Tepelná čerpadla vzduch voda, to je moderní způsob vytápění, který je zároveň ekologický, pohodlný na užívání a cenově velmi výhodný. Tepelná čerpadla vzduch voda se v posledních letech velmi rozšířila díky klesající ceně výrobních postupů a technologie. Mohou se tak pochlubit nízkou cenovou náročností a velmi krátkou dobou ekonomické návratnosti.

 

Ušetřete víc

            Tepelná čerpadla vzduch voda Vám ušetří peníze hned několikrát. Za použití elektrické energie odebírají teplo ze vzduch v blízkosti stavby a předávají ho do klasického topného systému. Díky moderní technologii vyrábějí tepelná čerpadla vzduch voda několikanásobně více tepla než klasické elektrické kotle. Na přípojky, kde jsou tepelná čerpadla vzduch voda, navíc distributoři elektrické energie poskytují zvýhodněné tarify pro odběr elektrické energie.

 

Celková cena 150.000,- obsahuje:

  • poradenství při výběru čerpadla

  • cenový návrh

  • pomoc při vyřízení dotace

  • montáž

  • tepelné čerpadlo (NORDline) + bivalentní zdroj + taktovací nádoba (akumulační nádoba)

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Švédské tepelné čerpadlo CTC - zvýhodněný set
Sestava pro vytápění tepelným čerpadlem bez přípravy teplé vod..
193 479,00 Kč
Bez daně: 159 900,00 Kč
Copyright www.automatickekotle.cz 2008 - 2024