FIRMA
Tisk

Naše firma byla založena v roce 1991 a do roku 1993 se zabývala především montáží plynovodů, plynových rozvodů v rodinných domech a montáží plynových kotelen. S rostoucí poptávkou jsme rozšířili naši nabídku o montáže topných systémů a vodoinstalace. V roce 2000 jsme z důvodu nedostatečné operativnosti dodavatelů materiálu otevřeli obchod zaměřený na vodoinstalatérský a topenářský materiál (kotle, radiátory, fitingy, potrubí). Naše snaha je maximálně vyhovět požadavkům zákazníka a najít pro něj optimální řešení na základě našich dlouholetých zkušeností. Klademe důraz na vysokou kvalitu při zachování příznivé ceny.
 

Nyní se firma věnuje také montážím rozvodů topení, vody a kanalizací nejen v rodinných domech, ale i v penzionech a firmách. Provádíme rovněž montáže a rekonstrukce kotelen a dále návrhy a realizace rozsáhlých zařízení k vytápění hal a zemědělských budov. Přistupujeme individuálně ke každému zákazníkovi a snažíme se co nejefektivněji vyřešit jeho potřeby a přání, a to od prvotního návrhu až po samotnou realizaci. Dbáme na nízké náklady provozu využitím nízkoteplotních zdrojů – kondenzačních kotlů a systémů podlahového vytápění. Vzhledem k stále větší poptávce zákazníků po kotlích, které dokáží topit s minimální obsluhou (max.5min za dva dny) při využití více druhů tuhých paliv, jsme začali zakázkově vyrábět sestavy pro úpravu litinových kotlů. Základ spočívá v litinových kotlích Dakon, Immergas, Viadrus na které je možné připojit nástavbu na automatický provoz. Tyto kotle maximálně splňují požadavky zákazníků na velmi levný provoz s možností topit téměř všemi typy tuhých paliv. Velkou výhodou je také vysoká životnost léty prověřeného litinového spalovacího prostoru. V případě topení kusovým dřevem, zákazníci rovněž ocení velký přikládací prostor .
 

V nabídce jsou nyní automatické kotle na pelety, černé uhlí a hnědé uhlí.
Attack, Kovarson, Licotherm, Benekov, Rojek, Ekoefekt, Reco
 

Rádi Vám poradíme s výběrem automatického kotle pro Váš dům či provozovnu, navrhneme řešení a úpravu stávajícího systému. Provedeme nacenění stavby a dále provedeme odbornou montáž. Poskytujeme záruční a pozáruční servis automatických kotlů, seřízení, servisní kontroly.
 

Prodejna instalačního materiálu BOHÁČ
 

  • Hašlerova 12, 793 95 Město Albrechtice
     tel.: +420 554 652 746
mobil: +420 604 786 613
  +420 604 726 041
e-mail: info@automatickekotle.cz
    Copyright www.automatickekotle.cz 2013 - 2021